Často kladené otázky

Jak probíhá spolupráce?


Po upřesnění vašich požadavků vám vytvořím kalkulaci na míru. Čím více toho o vás budu vědět, tím lépe bude naše spolupráce fungovat. Pokuste se mi co nejpodrobněji popsat váš projekt, nároky na grafiku, cílovou skupinu, historii a vizi vaší firmy. V případě dlouhodobých nebo rozsáhlejších projektů vystavuji po předchozí domluvě zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení začínám na projektu pracovat.
Můžeme se potkat?


V případě potřeby se s vámi ráda potkám v Praze a nejbližším okolí. Se všemi svými klienty ovšem pracuji pouze externě, nevyhledávám in house spolupráce.
Jaká data ode mne dostanete?


Výsledný formát se liší podle typu práce. V případě UX/UI pro web/shop/aplikaci dostanete zdrojová data připravená pro frontend a doprovodné materiály jako wireframy, style guide a dokumentaci. V případě tvorby nového loga nebo grafických prvků na míru (ilustrace, animace, bannery...) můžete očekávat kompletní zdrojová data v křivkách či rastru. Podle domluvy vám pak mohu zaslat také další formáty. Zdrojová data předávám pouze po uhrazení celé částky.